EvuCreative Loading

Mobil Uygulama

Kurumsal Web Sitesi

Mobil Uygulamanın Önemi

Mobil uygulamalar büyük ve önlenemeyen bir hızla gelişiyor. İnsanların telefona bağlılıkları sürekli artarken, bu durum mobil uygulamaların önemini giderek arttırıyor.

Servis sağlayıcılarının mobil internet hızlarını geliştirmesiyle (3G, 4G, Edge vs..) yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile mobil web siteleri ve buna bağlı mobil yazılım ihtiyacı giderek artmaktadır.

iPhone Uygulama Geliştirme

Kuşkusuz günümüzün en popüler teknolojik cihazlarından biri olan iphone'lar üzerinde çalışacak işletmenize en uygun iphone uygulama geliştirme hizmeti vermekteyiz. Mobil tasarım trendlerine uygun iphone uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları yaratıyoruz.

Apple'ın dokunmatik telefon dünyasında devrim yaratan telefonu iPhone, her yeni modeli ile satış rekorları kırarak başarısını sürdürüyor. Ülkemizde de oldukça ciddi satış rakamlarına ulaşan iPhone, tüm gücünü internet bağlantısı ve ios mobil uygulamalardan almaktadır. EvuCreative size özel ios mobil uygulamalar geliştirerek firmanızın veya kurumunuzun mobil platformlarda daha etkili olmasını hedeflemektedir. Özellikle sahibi olduğunuz web siteniz bir e-ticaret ya da haber sitesi ise mutlaka mobil platformlarda yer almalısınız. EvuCreative olarak hem iOS hem de ANDROID platformalarda uygulama geliştirerek tüm akıllı telefon kullanıcılarına ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Aklınızdaki mobil uygulama fikrini gerçeğe dönüştürmek bizim işimiz.

iPad Uygulama Geliştirme

Kuşkusuz büyük ekran avantaj! Sizde bu avantajı kullanarak hazırladığımız iPad ios uygulamarıyla kullanıcılarınıza, görsel olarak şık ve kullanışlı uygulamalar sunarak, farklı deneyimler yaşatabilirsiniz. Firmanıza veya işletmenize mutlaka sunacağımız bir çözüm vardır.

iPad büyük ekranının avantajıyla dünya da ve ülkemizde en çok kullanılan tabletlerden biridir. iPad Mini ile birlikte özellikle iş dünyasının iPad kullanımı oldukça artmıştır.

EvuCreative iPad uygulama geliştirme sürecinde büyük ekranın avantajını en iyi şekilde kullanırız. Konusunda uzman tasarımcılarımız tarafından geliştirdiğimiz iPad uygulamasında kullanıcıların sayfa içerisinde ulaşabileceği en fazla işleve erişmesini sağlıyoruz. EvuCreative olarak oluşturulan tasarımların kullanışlı olmasında çok önem veririz. Native kodlama yani iPad'in dili olan objective-c'yi kullanarak geliştirdiğimiz mobil uygulamanın en verimli şekilde çalışmasını sağlarız. Böylece geliştirdiğimiz iPad uygulamasının sahibi olan kurumsal şirketinizin de prestijini en üst seviyeye taşırız.

Android Uygulama Geliştirme

Kuşkusuz arkasında çok büyük bir güç var.. Google! Bir uyglama hazırlatırken akıllı telefon pazarının %60'ına hakim olan Google Android platformunu unutmamalısınız. Mobil sektöründe sürekli yükselen Android, mobil uygulamanız için olmazsa olmaz platformlardan biridir.

Mobil teknoloji çağında iOS ile çekişmekte olan ANDROID, GOOGLE tarafından 2008 yılında piyasaya sürülmüştür. 2012 yılı sonu itibariyle akıllı telefon pazarında ki telefonların %55'inden fazlasında işletim sistemi olarak kullanılmaya başlamıştır. Samsung, Htc, Lg, Sony gibi dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerininde desteğini arkasına alan Android, dünya da olduğu gibi ülkemizde de yüksek bir kullanım oranına ulaşmıştır. Ülkemizde hizmet vermekte olan AVEA, TURKCELL ve VODAFONE'da ürettirdikleri akıllı telefonlarda Android işletim sitemini kullanmaktadır. Android'in uygulama marketi olan Google Play'de 1,5 milyonun üzerinde uygulama ve 70 milyarın üzerinde indirilme sayısına ulaşılmıştır.

EvuCreative olarak Android Uygulama Geliştirme ekibimiz ile birlikte Android uygulamaları geliştirmekteyiz.